Selangor vs JDT Liga Super  |  Odds: 2.35 Man City vs Chelsea  |  EPL  |  HT 1-0  |  Odds: 1.72 Tahniah! Hafizi, Shah Alam – Menang RM3,800 taruhan bola! E-Sukan MLBB  |  Geek Fam vs RSG  |  Odds: 1.95 Lee Zii Jia vs Jonatan Christie  |  Odds: 1.60 Malaysia vs Indonesia  |  AFF Cup  |  Odds: 2.10 Tahniah! Razman, Ipoh – Menang RM2,100 handicap Asia! Selangor vs JDT Liga Super  |  Odds: 2.35 Man City vs Chelsea  |  EPL  |  HT 1-0  |  Odds: 1.72 Tahniah! Hafizi, Shah Alam – Menang RM3,800 taruhan bola! E-Sukan MLBB  |  Geek Fam vs RSG  |  Odds: 1.95 Lee Zii Jia vs Jonatan Christie  |  Odds: 1.60 Malaysia vs Indonesia  |  AFF Cup  |  Odds: 2.10 Tahniah! Razman, Ipoh – Menang RM2,100 handicap Asia!

Odds Perlawanan jqk29 – Pasaran Sukan Paling Lengkap untuk Pemain Malaysia

Dari Liga Super Malaysia hingga EPL, dari badminton dunia hingga e-sukan – jqk29 menyediakan odds perlawanan yang kompetitif, dikemaskini secara masa nyata supaya anda sentiasa mendapat nilai terbaik.

jqk29
0 Pasaran Sukan Aktif
0 Kadar Bayar Balik (%)
0 Sukan Ditawarkan
0 Jam Taruhan Langsung

Perlawanan Semasa & Akan Datang

Pilih sukan, semak odds dan pasang taruhan anda dengan satu klik di jqk29.

● LIVE
Liga Super Malaysia
Selangor FC 1 – 0 JDT
62'  |  Taruhan langsung tersedia
Selangor2.35
Seri3.10
JDT2.90
● LIVE
English Premier League
Man United 0 – 1 Arsenal
HT  |  Gol seterusnya & lebih banyak pasaran
Man United3.40
Seri3.60
Arsenal1.88
Akan Datang
AFF Championship
Malaysia vs Vietnam
Esok, 20:45  |  Stadium Bukit Jalil
Malaysia2.10
Seri3.20
Vietnam3.15
Akan Datang
Liga Super Malaysia
Kedah FC vs Perak FC
Sabtu, 21:00
Kedah1.70
Seri3.50
Perak4.00
● LIVE
BWF World Tour Super 750
Lee Zii Jia 1 – 0 Jonatan Christie
Set ke-2 sedang berlangsung
Lee Zii Jia1.60
Jonatan2.25
Akan Datang
Malaysia Open 2026
Pearly/Thinaah vs Chen/Jia
Khamis, 14:30
Pearly/Thinaah2.40
Chen/Jia1.55
● LIVE
Mobile Legends MPL Malaysia
Geek Fam MY 1 – 1 RSG Malaysia
Game 3 sedang bermain
Geek Fam1.95
RSG1.85
Akan Datang
CS2 APAC Regional
Team SMG vs NaVi Junior
Jumaat, 19:00
Team SMG2.05
NaVi Jr1.75
Akan Datang
NBA Playoffs
Boston Celtics vs Golden State
Ahad, 08:00 pagi (WIB+1)
Celtics1.68
Golden State2.15
jqk29

Pasaran Odds Pilihan Minggu Ini

Semak jadual odds terpilih untuk perlawanan berprofil tinggi di jqk29.

Masa Kejohanan Perlawanan 1 X 2 Handicap
Hari ini, 21:00 Liga Super Selangor vs JDT 2.35 3.10 2.90 -0.5 / 1.88
Esok, 03:00 EPL Man United vs Arsenal 3.40 3.60 1.88 +1.0 / 1.70
Esok, 20:45 AFF Cup Malaysia vs Vietnam 2.10 3.20 3.15 -0.25 / 1.95
Sabtu, 21:00 Liga Super Kedah FC vs Perak FC 1.70 3.50 4.00 -0.75 / 1.85
Ahad, 02:30 La Liga Barcelona vs Real Madrid 2.25 3.30 2.90 0 / 1.92
Isnin, 20:00 Bundesliga Bayern vs Dortmund 1.80 3.80 3.70 -1.0 / 1.78

Odds boleh berubah mengikut keadaan pasaran. Log masuk untuk odds masa nyata terkini.

Memahami Odds Perlawanan di jqk29 – Panduan Lengkap untuk Pemain Malaysia

Bagi kebanyakan orang Malaysia yang gemar sukan, taruhan sukan bukan sekadar aktiviti hiburan – ia adalah cara untuk membuktikan pengetahuan dan naluri sukan yang mendalam. Di sinilah jqk29 memainkan peranan penting. Platform ini menawarkan odds perlawanan yang kompetitif merentasi puluhan sukan, dikemaskini secara langsung supaya anda sentiasa dapat bertindak balas dengan pantas apabila keadaan perlawanan berubah.

Ramai yang tertanya-tanya, apa yang membezakan odds di jqk29 dengan platform lain? Jawapannya mudah – jqk29 menggunakan sistem penetapan odds yang telus dengan kadar bayar balik sehingga 97%, jauh lebih tinggi berbanding purata industri yang biasanya berada antara 88% hingga 92%. Ini bermaksud, untuk setiap RM100 yang dipertaruhkan secara keseluruhan, RM97 dikembalikan kepada pemain dalam jangka masa panjang.

Jenis Pasaran Odds yang Tersedia di jqk29

Satu perkara yang ramai pemain baru tidak sedar ialah kepelbagaian pasaran yang tersedia. jqk29 bukan sekadar menawarkan taruhan 1X2 biasa. Berikut adalah beberapa jenis pasaran utama yang boleh anda nikmati:

  • Handicap Asia (Asian Handicap) – Paling popular di kalangan penggemar bola sepak Malaysia. Sistem ini menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan gol kepada pasukan yang lebih lemah.
  • Over/Under (Jumlah Gol) – Anda tidak perlu tahu siapa yang menang. Cukup ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang dari angka yang ditetapkan.
  • 1X2 (Kemenangan Terus) – Paling mudah difahami. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, seri atau pasukan pelawat menang.
  • Skor Tepat – Untuk pemain berpengalaman yang yakin dengan ramalan tepat mereka. Odds lebih tinggi, ganjaran lebih besar.
  • Pencetak Gol Pertama/Terakhir – Ramal pemain mana yang akan mencetak gol pertama atau terakhir dalam perlawanan.
  • Taruhan Langsung (In-Play) – Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap saat mengikut perkembangan di padang.
jqk29

Bola Sepak – Sukan Nombor Satu di jqk29

Tidak hairanlah bola sepak menguasai lebih 60% daripada semua aktiviti taruhan di jqk29. Pasukan-pasukan Liga Super Malaysia seperti JDT, Selangor FC, Kedah FC, Perak FC dan Sabah FA mendapat sambutan yang luar biasa daripada peminat tempatan. Setiap perlawanan Liga Super mempunyai lebih 80 pasaran taruhan yang berbeza – jauh lebih banyak daripada kebanyakan platform lain di Malaysia.

Selain liga tempatan, jqk29 turut menawarkan liputan menyeluruh untuk English Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A dan Liga Champions UEFA. Bagi peminat bola sepak antarabangsa, kejohanan seperti Piala Dunia FIFA, Piala AFF, Piala Asia AFC dan kelayakan Olimpik juga ada dalam senarai. Pendek kata, jika ada perlawanan bola sepak yang sedang berlangsung di mana-mana sahaja di dunia, besar kemungkinan anda boleh bertaruh padanya melalui jqk29.

Badminton & Sukan Tempatan Malaysia

Malaysia adalah negara badminton. Dengan pemain seperti Lee Zii Jia, Aaron-Wooi Yik dan pasangan wanita Pearly Tan-M. Thinaah yang sedang mekar, minat terhadap taruhan badminton di jqk29 terus meningkat. Setiap kejohanan BWF World Tour – dari Super 100 sehinggalah Finals – ada di jqk29 dengan odds yang sentiasa dikemaskini.

Renang, olahraga, skuasy dan sukan lain yang membabitkan wakil Malaysia di peringkat antarabangsa turut mendapat liputan. jqk29 percaya pemain Malaysia layak mendapat platform yang memahami selera sukan tempatan, bukan sekadar platform yang hanya fokus kepada sukan Eropah semata-mata.

E-Sukan – Pasaran Baharu yang Berkembang Pesat

E-sukan adalah fenomena yang tidak dapat dinafikan lagi. Di Malaysia, Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) mempunyai jutaan peminat, dan MPL Malaysia Season setiap tahun menarik perhatian ramai. jqk29 menyedari potensi ini lebih awal dan kini menawarkan pasaran taruhan e-sukan yang paling lengkap di Malaysia.

Selain MLBB, anda boleh bertaruh pada pertandingan PUBG Mobile, Valorant, CS2, Dota 2 dan League of Legends. Pasukan-pasukan Malaysia seperti Geek Fam, RSG Malaysia dan TNC mendapat perhatian khusus dengan analisis odds yang mendalam. Untuk generasi muda yang lebih akrab dengan skrin daripada padang, e-sukan di jqk29 adalah peluang yang tidak harus dilepaskan.

jqk29

Taruhan Langsung – Adrenalin di Hujung Jari Anda

Salah satu ciri yang paling digemari pemain veteran jqk29 ialah taruhan langsung atau in-play betting. Anda boleh menonton perlawanan secara langsung dan memasang taruhan berdasarkan apa yang berlaku di padang – semuanya dalam masa nyata. Odds berubah setiap beberapa saat mengikut keadaan permainan, momentum pasukan, kad merah, kecederaan pemain dan banyak lagi faktor.

Ciri streaming langsung dalam apl jqk29 membolehkan anda menonton dan bertaruh serentak tanpa perlu bertukar antara apl yang berbeza. Pengalaman ini benar-benar berbeza – lebih seru, lebih interaktif dan berpotensi memberikan nilai odds yang lebih baik berbanding taruhan pra-perlawanan.

Deposit Mudah, Pengeluaran Pantas

Di jqk29, kami faham bahawa urusan kewangan yang mudah adalah sebahagian daripada pengalaman bertaruh yang menyeronokkan. Itulah sebabnya kami menyokong penuh semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang popular. Touch 'n Go eWallet membolehkan deposit dalam masa saat. GrabPay dan Boost juga tersedia bagi anda yang lebih suka dompet digital. FPX menyokong bank-bank utama termasuk Maybank2u, CIMB Clicks, Bank Islam dan AmBank. DuitNow QR pula membolehkan anda scan dan bayar tanpa perlu ingat nombor akaun.

Pengeluaran kemenangan di jqk29 diproses dengan pantas. Ahli biasa akan menerima wang dalam tempoh 1 hingga 3 jam, manakala ahli VIP Diamond menikmati pengeluaran ekspres dalam masa 30 minit sahaja. Deposit minimum hanya RM20 – bersesuaian untuk semua lapisan pemain.

Dasar Privasi jqk29

Semua maklumat peribadi dan transaksi taruhan anda dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. jqk29 tidak mendedahkan data anda kepada mana-mana pihak ketiga. Baca Dasar Privasi

Akses Pantas
Main Bertanggungjawab
  • Tetapkan had taruhan harian
  • Jangan kejar kerugian
  • Bertaruh sebagai hiburan
  • Panduan lengkap ›
Kaedah Deposit
Touch 'n Go GrabPay DuitNow FPX Boost ShopeePay

Kelebihan Odds Perlawanan di jqk29

Kami bukan sekadar menawarkan odds – kami menawarkan pengalaman bertaruh yang menyeluruh.

Odds Masa Nyata

Odds dikemaskini setiap beberapa saat berdasarkan pergerakan pasaran global dan keadaan perlawanan semasa.

Streaming Langsung

Tonton perlawanan dan bertaruh serentak dalam satu platform. Tanpa perlu tukar apl atau tab pelayar.

Pelbagai Format Odds

Pilih format odds kegemaran anda – Desimal, Pecahan atau format Malaysia. Sesuaikan mengikut keselesaan anda.

Notifikasi Odds

Tetapkan amaran harga – jqk29 akan memberitahu anda bila odds mencapai nilai yang anda inginkan.

Cara Mudah Pasang Taruhan di jqk29

Proses yang ringkas dan selamat – dari daftar hingga menang dalam 4 langkah.

1
Daftar Akaun

Daftar percuma dalam masa 2 minit. Masukkan maklumat asas dan sahkan nombor telefon anda.

2
Buat Deposit

Deposit melalui Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow atau FPX. Minimum RM20 sahaja.

3
Pilih Perlawanan

Layari seksyen Odds Perlawanan, pilih sukan dan pasaran yang anda mahu, semak odds dan masukkan jumlah taruhan.

4
Kutip Kemenangan

Selepas perlawanan tamat, kemenangan dikreditkan secara automatik. Minta pengeluaran bila-bila masa.

Soalan Lazim – Odds Perlawanan

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya tentang taruhan sukan di jqk29.

Handicap Asia adalah sistem taruhan yang memberikan kelebihan atau kelemahan gol kepada pasukan tertentu sebelum perlawanan bermula, bagi menyamakan peluang antara kedua-dua pasukan. Contohnya, jika Selangor FC diberikan handicap -0.5 menentang Perak FC, anda hanya menang jika Selangor menang dengan perbezaan sekurang-kurangnya satu gol. Di jqk29, semua jenis handicap Asia tersedia termasuk quarter ball (-0.25, -0.75) yang membolehkan sebahagian taruhan dikembalikan dalam situasi tertentu.

Secara umumnya, taruhan yang telah disahkan tidak boleh dibatalkan. Walau bagaimanapun, jqk29 menawarkan ciri "Cash Out" untuk taruhan tertentu yang membolehkan anda menjual taruhan anda sebelum perlawanan tamat – sama ada untuk mendapatkan keuntungan lebih awal atau mengurangkan kerugian bergantung kepada keadaan semasa perlawanan. Ciri ini tersedia untuk pasaran terpilih dan akan ditunjukkan dalam slip taruhan anda.

Taruhan minimum untuk kebanyakan pasaran sukan di jqk29 adalah RM5, menjadikannya sesuai untuk pemain baru yang masih belajar. Had maksimum taruhan bergantung pada jenis pasaran, sukan dan tahap keahlian anda. Ahli VIP Diamond menikmati had taruhan yang jauh lebih tinggi berbanding ahli biasa. Untuk maklumat had taruhan spesifik, sila hubungi khidmat pelanggan jqk29 melalui live chat yang beroperasi 24 jam sehari.

Ya, jqk29 menggunakan sistem penetapan odds masa nyata yang dikemaskini secara berterusan berdasarkan maklumat pasaran global, analisis statistik perlawanan dan pergerakan pasaran. Untuk taruhan langsung (in-play), odds boleh berubah setiap beberapa saat mengikut kejadian dalam perlawanan. Oleh itu, adalah penting untuk bertindak pantas apabila anda melihat odds yang menguntungkan.

Sedia untuk Mula Bertaruh?

Daftar akaun jqk29 hari ini dan dapatkan bonus selamat datang sehingga RM1,000 untuk digunakan pada taruhan sukan pertama anda.

English